.

.

Интегрирани Handlebar Планината со KOM Велосипедизам - Wahoo Планината за Интегрирано Handlebars Направени со CNC Alumninumn се вклопува Барови, како што се Shimano, FSA, Кањон, Ritchey, и Многу ?

Интегрирани Handlebar Планината со KOM Велосипедизам - Wahoo Планината за Интегрирано Handlebars Направени со

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

ОПТИМИЗИРАТЕ ВАШИОТ АЕРОДИНАМИКА - Компатибилен со повеќето две гром интегрирани handlebars, нашите KOM Велосипедизам Интегрирани Handlebar Планината седи на компјутер излезе пред и речиси рамна со вашиот барови за да се оптимизира вашата аеро добивки.ЦВРСТ - едно парче CNC алуминиум телото изградба, нашите надвор пред KOM Велосипедизам Интегрирани Handlebar Планината е цврст и сигурен.ПРИЛАГОДЛИВ - Израз и назад прилагодливост обезбедува соодветна гром усогласување и компјутерски положба, па можете да се осигура дека вие сте во можност да го видите вашиот компјутер во било која јава состојба.КОМПАТИБИЛЕН СО GARMIN И WAHOO - На KOM Велосипедизам Интегрирани handlebar планината е компатибилен со двете Garmin и Wahoo компјутери, благодарение на вклучени меѓусебно брзо ослободување дискови.Интегрирани Handlebar Планината за Велосипед Handlebars.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне