.

.

зелена зеле Snap и Оди Лесно да се носат Bibs за Бебе & Деца (3 pk) | Заштита за Неуредна Јадачи | Превртува Џеб, Лесно Чистење

зелена зеле Snap и Оди Лесно да се носат Bibs за Бебе & Деца (3 pk) | Заштита за Неуредна Јадачи | Превртува

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Навивам хаос, кадар, и да си одат - совршени за on-the-go хранење, ова лигавче уредно ролни и прилепува за чување прибор или мали закуски во џеб, и по употребата држи неуредна прибор и лигавче содржани.Водоотпорен заштита Дизајнирана за да обезбеди удобен водоотпорен заштита за неуредна јадат за време на хранење.Превртува џеб - флип џеб од назад кон напред за подолг фати-сите џеб да го фати храна spills.Contoured дизајн - Нов дизајн останува да се стави како бебето се движи за време на јадење.Мек материјал - Удобен материјал за бебиња кои не сакаат bibs и без азо-бои, формалдехид и ПВЦ за бебето здравје и БЛАГОСОСТОЈБА.Боја : Розова Popsicles.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне