.

.

Пачули се Вклопуваат Најдобро Брада Нафта за Мажи, Природно Направени со Чиста Етерични Масла и Семе од Коноп, Рузмарин Oleoresin и Keratin Протеини, Спречи Брада Чеша, Ирит

Пачули се Вклопуваат Најдобро Брада Нафта за Мажи, Природно Направени со Чиста Етерични Масла и Семе од

DEN 310.80

Од стока
Во продавницата

Опис : Sudsy Soapery е Брада масло е со цел да се зајакне вашата брада, состојба и да се спречи брада чеша, иритација на кожата и beardruff.Мирис Опис : Нашите Пачули мешавина користи три земјата роден мириси на spearmint, cedarwood и пачули, кои се сигурни да им даде на вашата брада климатизација пријатен и пријатно искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне