.

.

ОРГАНСКИ КОНОП СЕМЕ на НАФТА од страна на ЏОН ADDISON - Ладно Притиснете - Превозникот Масло - За Лице Телото Коса - ги Третира стрии Сува Воспалена или Ashy Изглед на Кожат

ОРГАНСКИ КОНОП СЕМЕ на НАФТА од страна на ЏОН ADDISON - Ладно Притиснете - Превозникот Масло - За Лице Телото

DEN 312.00

Од стока
Во продавницата

КОНОП СЕМЕ на Нафта е неверојатно корисни за вашата кожа.Се применуваат Коноп Семе на нафта од себе, или со етерично масло како пачули за пример.Додадете Коноп Семе на нафта на вашиот шампон и балсам за да помогне да се заштитат вашата коса за време на топол туш.Се применува за да се соочи после миење и да се види како масло исчезнуваат во кожата, заштита на вашата кожа, одржување на вашата кожа среќни и здрави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне