.

.

BINGPET Симпатична Крофна Обновување Јака за Мачки и Puppies, Мека Прилагодливи Заштитна домашно Милениче Е Јака Вратот Конус По Операцијата, Одговара за Kitties, Мали Кучиња

BINGPET Симпатична Крофна Обновување Јака за Мачки и Puppies, Мека Прилагодливи Заштитна домашно Милениче Е

DEN 304.80

Од стока
Во продавницата

Големина S : Вратот дебелина 5in на 11.8 во дијаметар на јака е 8.5 во, одговара за мачки и мали кучиња, тоа е препорачливо да се мерите на вашето домашно милениче вратот дебелина пред да нарачате.Функција : Специјално дизајнирани за домашни миленици да се носат по хирургија или за време на болест да ги спречи од гребење на рани и опфатените области, забрзување на заздравувањето напредок.Симпатична Крофна Модел : Ова обновување јака е дизајниран како крофна модел и боја која е многу симпатична, додава една симпатична шарм на вашите миленици.Удобно Искуство : Направен од супер мек кристал сомот и дизајниран со прилагодливи тока, можете да ја прилагодите стегање на целиот јака носи голема утеха за вашето домашно милениче.Не треба да се надува, само да ја отворите пакет за да започнете со користење на обновување јака, што е многу погодно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне