.

.

16 Магнетни Нож Држачот за Ѕид и Фрижидер со Двострано Магнетна Лента, Повеќенаменски Ѕид Кујна Utensil, Алатка Организатор, Лесно да го Инсталирате, Направени со Храна

16 Магнетни Нож Држачот за Ѕид и Фрижидер со Двострано Магнетна Лента, Повеќенаменски Ѕид Кујна Utensil, Алатка

DEN 1209.60

Од стока
Во продавницата

ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ МАГНЕТНА ЛЕНТА - Оваа функција создава значителен магнетна енергија кога е прикачена на вашиот фрижидер!Лесно да се постигне, а вкупниот простор-чувар, и ја прави вашата кујна дури и повеќе организирани!.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Не се чувствуваат како приложување на вашиот фрижидер?Имаме вас!Ова доаѓа со 3 M лента која можете да ја користите кога приложување на мазна површина ѕид.Нема потреба за дупчење!.ПРЕМИЈА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Нашите магнетни нож држачот за ѕид е направен со храна-безбедно нерѓосувачки челик SS304. Тоа не ' рѓа, и тоа е лесно да се исчисти!Тоа е хигиенски простор за вашите готвач нож!.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - разноврсна мора да се има во вашата кујна или workspace.Тоа има ножеви, ножици, алатки, детски играчки, копчиња, шиење алатки, & многу повеќе!Ова е дефинитивно крајната организатор!.ПОДНЕСЕ ПОД : НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ - Разгледа овој одличен подарок за вашето семејство и пријателите на сите прилики како housewarming забави, родендени, Божиќ, итн.Секоја домаќинка би сакале да го имаат ова.Она што е минимална, достапни решение за вашиот кујнски ножеви Нашите 16inch Магнетни Нож Носителот!Таа има тешки-должност двострано магнетна лента функција која создава значителен магнетна енергија кога е прикачена на вашиот фрижидер!Ова го прави вашиот готвач ножеви лесно да се постигне и организиран!Тоа е, исто така, вкупниот простор-чувар, затоа што може да се направи употреба на просторот на вашиот фрижидер или ѕид.Да!Можете да поставите ова на вашиот ѕид премногу!Тоа доаѓа со 3 M лента која можете да ја користите кога приложување на мазна површина ѕид.Нема повеќе дупчење и сите оние fusses да го инсталирате.Само закачите користење на лента, и сте добро да се оди!Премиум материјалот за елегантни, премија организатор!Нашите магнетни нож држач за на ѕид е направен со храна-безбедно нерѓосувачки челик SS304. Тоа не ' рѓа, и тоа е лесно да се исчисти!Со само еден избрише, таа ќе блесне како сосема нов.Тоа е хигиенски место за вашата оди до готвач нож!Нема повеќе обемни нож блокови или неуредна кујна фиоки!Не треба тоа во вашата кујна Не е проблем, бидејќи ова служи флексибилност премногу!Тоа може да се одржи ножеви, ножици, алатки, детски играчки, копчиња, шиење алатки, и многу повеќе.Ова е дефинитивно крајната уште елегантни дома организатор!ПОДНЕСЕ ПОД : НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ се Разгледа овој одличен подарок за вашето семејство и пријатели за сите прилики како housewarming забави, родендени, Божиќ, итн.Секоја домаќинка би сакале да го имаат ова.Дали тие се еден минималистички работи за возрасни или за стари лица, кој е во пензија во комплицирани инсталации, ова е многу потребно средство за нив!Сакаат да знаат повеќе за нашите производи Содржини : - Настава на Состојба - 16inch Магнетни Нож Лента - 3 M Лента (не во прилог на лента) Димензии : - Магнет Блок : 17.75 x 1.58 x 0.6 инчи - селотејп : 15 инчи Тежина : 1.58 lbs.Материјал : Храна-Одделение SS304 Нерѓосувачки Челик Првично во кујната како про.ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне