.

.

ВИНСЛО & РОС Проширување Градина Црево 100ft, Тешки Флексибилни Наводнување Црева со Висок Притисок Млазницата Ролна Носител на торбичката за Градинарството Наводну

ВИНСЛО & РОС Проширување Градина Црево 100ft, Тешки Флексибилни Наводнување Црева со Висок Притисок Млазницата

DEN 1679.76

Од стока
Во продавницата

????【Идеален Градина Црево Поставите】 Винсло исто така во Дизајн : двоен вентил deisgned(вентил во цевка [Конектор Фитинзи : направен од 100% целосна месинг,надградени 10% повеќе цевка со дебелина на ѕид]; [Носител : Направен од цврст УВ-отпор АБС материјал, капацитет до 50kgs]; [Замени за Миење : тешки гума].Од сите делови на сите додатоци, сите мои направени со супериорен квалитет, доверба производ со 10 години гаранција.Пакетот вклучува : . 1*Expandle Градина Црево. (25ft/50ft/100ft -должина на цевка ќе се избере). 1*7 Шема Спреј млазницата. 1*Пластични Водовод Багажник*1. 3*Leakproof заптивка. 1*Спецификација Конвертор. 1*Чување Џеб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне