.

.

Supco CR1000-2 Orginal Замена на Делови

Supco CR1000-2 Orginal Замена на Делови

DEN 638.40

Од стока
Во продавницата

Пакет Димензии : 16.4 H x 1.3 L x 16.1 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.187 килограми.Лесно да се инсталира.Земја на Потекло : Кина.Supco Cr1000-2 Chart 24 Hr 0-500 F, Направени во Кина, Дел Број : CR1000-2, Број на Предмети : 1, Бренд Име : Supco.Лесен за Употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне