.

.

Сол Република V10 Продолжување Кабел Компатибилен со Сол Република Господар Песни HD HD2 Сол Република V8 V12 X3 Слушалки (со МИКРОФОН)

Сол Република V10 Продолжување Кабел Компатибилен со Сол Република Господар Песни HD HD2 Сол Република V8 V12

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

Компатибилен со i Phone и Android, работа со Сол Република Господар Песни HD/ Песни HD2/ Sol Република V8/ Sol Република V10/ Sol Република V12/ Sol Република X3 слушалки.Headphone Продолжување Мозок е Направен од висок квалитет на OFC, Надворешната школка транспарентен ПВЦ, Со модерен изглед и мека рака-чувствуваат, Не е лесно да се јазол, силна затегнувачка цврстина, цврсти и трајни карактеристики, совршен за да ја замените вашата штета или изгубена кабел. 3.5 mm злато позлатен стандард џек за вашиот аудио уредот и 2 x 2,5 mm џек (Лево/Десно) за вашиот приклучок за слушалки, може да гарантира не само најдобар ефект квалитет на звукот, но исто така и добра компатибилност за вашиот уред.Аудио џек има анти-оксидација,отпорност на корозија карактеристики, може да обезбеди подобро пренос перформанси.Гаранција : една година гаранција за премиум слушалки продолжени кабли!!!.Замена на кабел за Сол Република слушалки се направи тоа е можно да уживаат во високиот квалитет на музика со звук со едноставни уреди,со поврзување на вашите омилени приклучок за слушалки на вашиот паметен телефон без звук квалитетот на косата.Еден аудио кабел за да го направат вашиот живот полесно, а еден навистина мора да се има за оние кои сакаат музиката.Features Color : Black Built-во микрофон за раце слободни calls Length : 4ft (Главната Линија 80см +2 Разгранување 40cm)Компатибилен со Apple уредите и Android паметни phones Volume нагоре/надолу копчето, едноставно да ја прилагодите јачината на звукот со прст touches Apply да Sol Република Господар Песни HD, Песни HD2, Сол Република V8 V10 V12 X3 headphones Oxygen-free) бакарна жица за квалитет на звук, модерни ПВЦ надворешната школка, нула-слободни и корозија-отпорни конектор глави Warranty One година гаранција за висок квалитет замена слушалки аудио кабел!!!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне