.

.

Борови Катран Тело Бар со Коноп Семе на Нафта

Борови Катран Тело Бар со Коноп Семе на Нафта

DEN 142.80

Од стока
Во продавницата

Ова тело бар со Борови Катран е формулиран за да се биде нежна за кожата заболувања.Овој сапун е специјално формулиран за да се користи на телото.Ние, исто така, го продаде Борови Катран шампон bar.https : //www./Shampoo-Bar-with-Pine-Tar/dp/B01 N37 R7 LJ/ref=sr_1_2?s=handmade&ie=UTF8&qid=1489786325&sr=1-2&keywords=pine+катран СОСТОЈКА БРЗИ ФАКТИ : Етерични Масла : 100% Природно и Чисто Борови Катран : 100% Природна Боја : Природна Боја од Борови Катран Состојки : Saponified Маслиново масло, Castor, Коноп Семе, Кокос и Палма Кернелот Масла, Борови Катран, GF Овес, Шеј Путер, 100% Чиста Етерични Масла.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : рачно изработени Тело Бар со Борови Катран ќе трае долго време, но само ако се чуваат сува помеѓу користи.Користете сапун сад што канализација и чувајте го на место подалеку од стои на вода.Answer : ___________________________ NOTE : Нашите слики се за повикување само.Производи се направени со рака користење на природните состојки.Ве молиме овозможи на боја и дизајн разлики во вашиот готови производи.ВАЖНО : Прекинете со употреба ако некој се јавува нервоза.ПАКУВАЊЕ : Сите барови се завиткани во занает хартија со генерички состојки и сапун тип наведени во внатрешноста.Полица подготвени пакет е за наше големо на клиенти и секој 1" бар е завиткан индивидуално (како на сликата) во рокот подготвени 8-пакет.Димензии на пакувањето се 2.50 X 3.5 X 8.5. 2011 Sudsy Soapery Природни Производи.Сите Права Се Задржани.Сите Слики 2015 Година На Sudsy Soapery Природни Производи.Сите Права Се Задржани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне