.

.

Оригиналниот Удобен Конус од страна на Сите Четири Шепи, Мека Милениче Обновување Јака со Отстранлив Останува

Оригиналниот Удобен Конус од страна на Сите Четири Шепи, Мека Милениче Обновување Јака со Отстранлив Останува

DEN 647.76

Од стока
Во продавницата

ЗАБЕЛЕШКА : Љубезно се однесуваат на големината на табелата слика на располагање пред купување на производот.Велкро куќишта за обичај се вклопуваат и лесен on-off и Циклуси на вратот за да безбедно тема домашно милениче е јака преку.Отстранлив пластични останува за да додадете структура, кога е потребно и реверзибилна, внатре-надвор и пред-на-назад.Отпорен на вода & отвратителен плус лесно да се избрише чисти со сапун и вода.Ветеринар тестирани и одобрени.Патентирана мека конус во облик на e-јака направени со пена, поддржан од поместена најлон и рефлексивни обврзувачки за безбедност.Големина : крупните | Боја : Црна Патентиран мека конус во облик на e-јака.Пена, поддржан од поместена најлон.Велкро куќишта за обичај се вклопуваат и лесен on-off.Отпорен на вода & отвратителен.Лесно да се избрише чисти со сапун и вода.Рефлексивни обврзувачки за безбедност.Циклуси на вратот за да безбедно тема домашно милениче е јака преку.Отстранлив пластични останува за да додадете структура, кога е потребно.Реверзибилна, внатре-надвор и пред-на-назад.Ветеринар тестирани и одобрени.Се работи за кучиња, мачки и други мали цицачи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне