.

.

Лаптоп Торба, Јавор ја Напушти Есен Компјутер Лаптоп Торба Водоотпорен Лаптоп Ракав Случај 16 Инчен Лаптоп Satchel Briefcase Носи Торба за Мажи Жени Бизнис Патување Колеџ У?

Лаптоп Торба, Јавор ја Напушти Есен Компјутер Лаптоп Торба Водоотпорен Лаптоп Ракав Случај 16 Инчен Лаптоп Satchel

DEN 839.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Просторен лаптоп гласник торба има доволно простор за чување на предмети што треба.Компјутерот торба има главната патент оддел, кој се состои од два дела. 1 независни поместена компјутер оддел, и мулти-оддел се лизга џебови, кои може да се сместат мали нешта, како што лаптоп, датотеки, глувчето, адаптер, мобилни хард диск, и кабел за податоци.ЛАПТОП СЛУЧАЈ : Tote торба за жените, големината е 15.7x3x11.8 во рака должина 31.5-51.2 во.Тоа може да се одржи 16 инчен лаптоп, како и 15 инчен, 14 инчен Macbook, 12.9 инчен ipad.И може да се користи како лаптоп торба, работа торба, crossbody торба, бизнис briefcase за жените, гласник торба за на училиште, бизнис торба за лаптоп, патување briefcase торба, професионален лаптоп случај, итн.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ipad вршење на случај е направен од 100% полиестер, водоотпорен, издржливи.Двојно патент дизајн, лесно да се работи и може да се користи за долго време.Совршен за работа, студирам, назад на училиште, патување, канцеларија, бизнис и повеќе.ПРЕНОСНИ : Таблета торба е лесно да се носат, може да се користи не само како една рачна ташна, но, исто така, satchel кеси.Кожа рачка нема да боли раката додека на патот.На рамо, рака е монтажни рамо, рака со не се лизга рамо влошки за да се намали рамо притисок.Внимателен дизајн е назад trolly појас за леснотија ги користите за време на бизнис патување.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.MATERIAL100% Polyester SIZE15.7 x 3 x 11,8 in40 x 7.5 x 30 cm Strap Должина : 31.5-51.2 во / 80-130 cm COLORMulticolor, Полн Печатени PACKAGE1 x Таблета Торба ГОЛЕМИ CAPACITYRoomy таблета за носење има доволно простор за чување на предмети што треба. 1 Поместена лаптоп оддел на едната страна од носење лаптоп торба, која може да се заштити 16 инчен лаптоп од случајно влијание.Од друга страна, постојат мулти-слој за складирање џебови, која може да се одржи на глувчето, адаптер, мобилни хард диск, и кабел за податоци.Постои лизга џеб на предната страна на лаптоп компјутер случај, кој може да се залепи за куфер за слободни вашите раце.OCCASIONMens satchel торба со рачки е многу погодна за работа, студирам, назад на училиште, патување, канцеларија, бизнис и други прилики.Тоа исто така може да се дава на вашето семејството и пријателите како Божиќ подарок, ноќта на Вештерките подарок, подарок за денот на Благодарноста, Роденденски подарок.ИЗМИЈТЕ METHODHand измијте се препорачува за лаптоп случај 15.6 инч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне