.

.

Teerwere Перат Децата се Игра мат Бебе Виткање Мат Игра Мат крупните Пена Playmat Ползи Мат Реверзибилна Водоотпорен Преносни Двојно Страни Деца Бебе Дете Отворено Бебе Н?

Teerwere Перат Децата се Игра мат Бебе Виткање Мат Игра Мат крупните Пена Playmat Ползи Мат Реверзибилна Водоотпорен

DEN 1773.60

Од стока
Во продавницата

Против пролизгување на задниот дел, тоа може да им помогне на децата да ползи безбедно, играта подлога исто така, може да се посветам на бебето е во рацете на способност, тоа е образование, повеќенаменски и практични, водоотпорен и влага-доказ.Одлично за игра мат, индексирање ќебе, килим, мулти-функционална употреба,Одлична декорација за секое бебе соба, спална соба, или playroom.Години'health и безбедност, ние се skidproof дизајн и изберете не-токсични материјали во оваа пена кат мат кои се удобни и погодни за деца години секогаш кога се прави внатрешна или надворешна активности.ВОДООТПОРЕН& НЕ се ЛИЗГА : површината е водоотпорен и лесно да се избрише до неизбежна spillages со сува крпа, никогаш не се грижите за дамки или чистење прашање,текстура дизајн против пролизгување помага да се намали лизгање и лизгање.SOFT & ЛЕСНА : Висока густина пена материјал се намалува влијанието и бучава ефикасно,Меки и удобни допир е повеќе apporiate за бебето индексирање и изведба,лесен дизајн е совршен за да се земе заедно на плажа, парк или каде било!.Направени од издржлив не-плетени ткаенини и не-токсични материјали, тоа е безбедно, меки и удобни, погоден за децата да си играат и да учат.Секој родител сака да го заштити своето дете со мека , хигиенски игра бебе мат површина,Оваа прекрасна игра мат ви овозможува да се создаде безбедна игра средина за вашите бебиња и мали деца без жртвување на вашиот стил.Овој килим, исто така, е неверојатно тешко.Игра килими имаат тенденција да се земе една тепа, па ние сме го направиле тоа како трајни што е можно.Тоа нема да солза, слабее или rip, дури и со постојана груба игра и тешки footfall.Можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае се за вашето семејство, за многу години да дојде.Топло совет : поради прирачник за мерење,постои нормални грешка околу 1-3cm,ве молиме да ги знаете!Како различни прикажува ќе имаат различна боја разлики,сликата е само за референца,ве молиме да земете во објект како критериум.Пакет содржина : 1 X Деца' се игра мат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне