.

.

Knape & Vogt TDRO-FNW-9. Се Тркалаат Фах Divider Кабинет Организатор, Матирано Никел

Knape & Vogt TDRO-FNW-9. Се Тркалаат Фах Divider Кабинет Организатор, Матирано Никел

DEN 4359.36

Од стока
Во продавницата

Овозможува вертикална складирање на тави и коцки.Лизгачки база на собранието е 0.5-инчен дебели борови дрво и е целосно состави.Тешки мерач матирано никел жица рамки.Слајдови од тешки-должност, целосна екстензија топката имајќи слајдови.Изграден за да трае.KV еко-пријателски.На Knape & Vogt матирано никел 9-инчен фах divider се тркалаат овозможува лесно складирање на готвење коцки.Тој има 4 dividers овозможувајќи за 3 складирање делови.Единицата инсталира лесно само со 4 навртки (вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне