.

.

Panduit UTP28CH10 Бакар Печ Кабелот

Panduit UTP28CH10 Бакар Печ Кабелот

DEN 130.56

Од стока
Во продавницата

Дизајниран да splice голем број на диригент димензии со еден приклучок.На тип на производ е Panduit UTP28 CH10 Бакар Печ Кабелот Дизајниран да splice голем број на диригент димензии со еден полнач, Разновиден, исто така, може да се користи за свинско намалување, Боја кодирани буриња означени со Panduit и наведени конкурент умре индексни броеви за правилно crimp умре избор.Panduit е глобален лидер во сигурен жица престанок решенија.Тоа значи лесна идентификација, брза инсталација, и оптимална спроводливост да се сретнат со широк спектар на електрични апликации.Panduit Терминали се дизајнирани и произведени за брзо собранието, и сигурен перформанси.Panduit обезбедува широка линија на инструментално специјално дизајниран за да обезбеди оптимални перформанси.Како што побарувачката за лабава парче терминали се зголемува, станува се од суштинско значење за да се обезбеди целосен систем за престанок производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне