.

.

Рачно изработени Обновливи Перат Јапонски Памук 3D Лицето Маска. Лицето Заштита. Daisy Флорални Шема. Возрасни Унисекс Една Големина. (Светло Сини)

Рачно изработени Обновливи Перат Јапонски Памук 3D Лицето Маска. Лицето Заштита. Daisy Флорални Шема. Возрасни

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

*Нашите маски се рачно изработени од 100% квалитетот Јапонски памук која е многу мека, дише, силни и издржливи. *Тие се направени од многу тесни ткаат 100% Јапонски памук напред и назад со погодок помеѓу слоевите (без филтер џеб) * Една големина одговара на Возрасните околу 5" x 9.5" *Перат и еднократно колку што е потребно за Перење препораки : рачен перење или во машина за миење на нежни циклус во миење кеса, потоа да се исуши. * Прилагодлива Еластична уво циклуси за пожелно, должина и удобност ***Поради хигиенски и санитарни причини, на сите продажни се конечни.Не returnable.Не exchangeable***.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне