.

.

AmSecu Универзална Прилагодлива Должина Таванот Камера Планината Заградата Компатибилен w/Hikvision Планината Pendant Капа, CPM PC110, PC130, PC135, PC155. Слично на ДС-1271ZJ-130-TRL, DS-1271ZJ-110 (10 ?

AmSecu Универзална Прилагодлива Должина Таванот Камера Планината Заградата Компатибилен w/Hikvision Планината

DEN 8783.76

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Проширување - Лесно и Брзо да се прилагоди (13in-21in) сигурносната камера се качи на таванот до вашата посакувана должина за разлика од другите Hikvision Pendant Планината ДС-1271 ZJ-130-TRL, DS-1271 ZJ-110. ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО - Направени од Метал и Алуминиумски Легури, со бела површина спреј третман.Лесно да се кандидира кабли низ Канал Цевка за чиста инсталација.УНИВЕРЗАЛНА PENDANT КАПА - Компатибилен со повеќето камери со база на дијаметар помал од 5.1/5. Дополнителни Hikvision Pendant Капи CPM PC110, PC130, PC135, PC155 може да биде прикачен на пол.Популарната Hikvision Компатибилни Апарати : DS-2 CD2342 WD-јас, DS-2 CD2343 G0-јас, DS-2 CD2142 FWD-јас, DS-2 CD2143 G0-јас, DS-2 CD2042 WD-јас, DS-2 CD2043 G0-I. Дополнителни Компатибилен Hikvision Камера Модели : DS-2 CD21xx FWD-Е, DS-2 CD21x2 F-јас, DS-2 CD21x2 F-IWS, DS-2 CE56 C5 T-IT1, DS-2 CE56 D1 T-VPI, DS-2 CE56 D5 T-IT3, DS-2 CE56 C2 N-IT3, DS-2 CD41xx Fxx-IZ, DS-2 CE56 C5 T-AVFIR, ДС-2 CE56 D5 T-AIRZ, DS-2 CE56 D5 T-AVFIR, DS-2 CE56 D5 T-AVPIR3 ZH, DS-2 CD27x2 FWD-IZS, DS-2 CD27x2 F-I. Нашите Лесно се инсталира Am Secu Универзална Продолжи Таванот Камера Планината Заградата е направен од Анти- ' Рѓа Алуминиум со бел слој совршен за Внатрешна и Надворешна употреба.Планината е способен да се протега од 13 инчи до 21 инчи во length.By стандардно планината доаѓа со нашите Универзална Pendant Капа која работи со најпопуларните Hikvision Камери, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на ДС-2 CD2342 WD-јас, DS-2 CD2343 G0-јас, DS-2 CD2142 FWD-јас, DS-2 CD2143 G0-јас, DS-2 CD2042 WD-јас, DS-2 CD2043 G0-I. Ние препорачуваме користење на Универзална Pendant Капа за Hikvision Бедем за монтирање и Hikvision Купола Камера монтажа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне