.

.

Casely iPhone 11 Телефон Случај | Секогаш Vibing | Светат во Темница Ретро Случај | Компатибилен Само со iPhone 11 (Колекција)

Casely iPhone 11 Телефон Случај | Секогаш Vibing | Светат во Темница Ретро Случај | Компатибилен Само со iPhone

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

КОМПАТИБИЛНОСТ : ги исполни Храбар Колекција : Не само прилично поклопец за вашиот i Phone, Смелите Колекција Случај од CASELY е супер-силна Воена-Одделение-тестирани заштитни случај, нудејќи до 8-стапки на пад заштита.УНИКАТНА КАРАКТЕРИСТИКА : Лизга Отпорни Страна Костец.Стоп паѓа во нивните песни.Текстура страна костец им помогне на вашиот телефон цврсто во рака.Лесни за Оние кои се на пат : Не носат гира наоколу во вашиот џеб.Ултра елегантни, ултра тенок. 3мм покрена пред усна заштита.Тежина : 1 Унца.ЗАШТИТА : Шок апсорбирање на воздухот џеб технологија перници вашиот телефон од капки до 8 метри.Камерата заштита : 1.5 mm покрена усна држи вашата камера безбедни од контакт.Snap Кристално јасни слики во секое време.Бесплатно Безжично : Оди безжична.Сите Смели случаи се безжични полнење компатибилен.Произведено ВО САД : CASELY е еден од ретките случај компании кои дизајни на наши случаи во САД; Сите наши Телефон Случаи се дизајнирани во нашиот Бруклин, Њујорк на Седиште.НАШАТА ФИЛОЗОФИЈА : Ние се изгради заштита за вашиот BOLDEST однесување. #Live BOLD.CASELY производи се направени со љубов и рака прегледано од агол до агол за да се обезбеди висок квалитет телефон случаи може да смета.Сите случаи доаѓаат со 1-година на производот гаранција.Бесплатен Превозот и се враќа во рок од 30 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне