.

.

FENXIXI 8L/12L Интелигентни Ѓубре Може да Smart Sensor Надополнување Dustbin Автоматски Сензор Електричен Отпад Бин Дома Ѓубре Може за Бања, Кујна Ѓубре (Боја : А, Големина : 12l)

FENXIXI 8L/12L Интелигентни Ѓубре Може да Smart Sensor Надополнување Dustbin Автоматски Сензор Електричен Отпад

DEN 19882.08

Од стока
Во продавницата

25 CM хуманизирано уреди со покажувач на далечина, 100% допир-бесплатно!Само со движење на раката се отвора капакот.Кога ќе често се исчисти ѓубрето, само притиснете го копчето ОТВОРИ за да се задржи на капакот отворен за долго време, се додека не притиснете на копчето CLOSE, ѓубре може да се продолжува автоматски уреди со покажувач на режимот.Двојно барел дизајн внатре и од надвор, внатрешен барел е опремен со рачки и ѓубре торба за чување дупки, што е погодно за одредување на ѓубре торба, избегнување на појавата на ѓубре торба бидат изложени, и тоа е лесно да се чисти и депонија за ѓубре.Затворена дизајн, херметички двоен слој за барел за да се спречи претекување на ѓубре мирис и задржи затворен свеж воздух.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн.Моќен кујна корпата за ѓубре. 25 CM хуманизирано уреди со покажувач на далечина, 100% допир-бесплатно!Само со движење на раката се отвора капакот.Кога ќе често се исчисти ѓубрето, само притиснете го копчето ОТВОРИ за да се задржи на капакот отворен за долго време, се додека не притиснете на копчето CLOSE, ѓубре може да се продолжува автоматски уреди со покажувач на режимот.Двојно барел дизајн внатре и од надвор, внатрешен барел е опремен со рачки и ѓубре торба за чување дупки, што е погодно за одредување на ѓубре торба, избегнување на појавата на ѓубре торба бидат изложени, и тоа е лесно да се чисти и депонија за ѓубре.Затворена дизајн, херметички двоен слој за барел за да се спречи претекување на ѓубре мирис и задржи затворен свеж воздух.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн.Моќен кујна корпата за ѓубре.Ѓубре може да е навистина елегантна и убава.Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Материјал : ПП+metal Product капацитет : 8 L /2.1 литри, 12 L /3.1 gallons Scope на примена : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија, итн.Пакет содржи : 1*На trashnote : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија.3. Големината е мерени рачно.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне