.

.

Пр-Mch 2000 Пак, 1/4 X 1-1/4 Рамна Глава Конкретни Ѕидани Tapcon Водител на Завртки Сет Комплет #д-р-D8665D

Пр-Mch 2000 Пак, 1/4 X 1-1/4 Рамна Глава Конкретни Ѕидани Tapcon Водител на Завртки Сет Комплет д-р-D8665D

DEN 2390.40

Од стока
Во продавницата

СРЕДИНА ПРИЈАТЕЛСКИ : не само што е направен од високо-квалитет елементи овој комплет, исто така, промовира заштитата на животната средина и е загарантирана да биде жива-слободни и токсични-бесплатно, генерално, што го прави отров-слободни.ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : може да се користи на повеќе платформи и аспекти.Креирање на конкретна листа на нејзините користи ќе биде блиску до невозможно како што тоа секогаш го наоѓа својот пат да бидат дел од новоформираната машина, апарат, мебел или опрема.Сите предмети се сосема нови и добро спакувани.Вашата цел ќе биде внимателно да се пакуваат и испраќаат брзо.Ние го цениме нашите клиенти и нивните мислења!.СОЛИДНА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки Челик.Нашите производи функција сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Знае да биде составен од челична легура да се спречи рѓа и ќе остане како нова.Нерѓосувачки Челик е погоден каде formability и трошоците се важни размислувања.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви проблеми ние ќе ги замениме бесплатно или со издавање на целосна наплата!Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме БЕЗ ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.ЗАВРТКИ КОИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор.Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн.Нашите завртки сет е направен од Високо-квалитетни нерѓосувачки челик што е ниско ниво на јаглерод и содржи хром во 10% или повеќе од телесната тежина.Својата совршена компонента дава завртки способноста да се биде во можност да се спротивстави на корозија или ' рѓа.Не ' рѓосувачки челик може да се користи за голем број на апликации и низ голем број на индустрии.Додека некои од не ' рѓосувачки челик ќе го задржат висока јачина на високи температури или, всушност, ќе се одржи високи механички својства на ниски температури температури. 100% 304 од не ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисоките форми на отпорни на корозија челик, што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации.Цел да се шири на оптоварување на зезнав прицврстување и да се спречи расклатување во индустриски, продавница, автомобили и домашни апарати.Pro Tactical НАС се стреми за производство на најдобри можни производи за нашите клиенти .Ние сакаме нашите клиенти и акцент на корисничкото искуство ,ние никогаш нема да заврши подобрување на нашите производи!Живот време гаранција, замена ќе бидат испратени до вас за слободни кога постои било каков квалитет проблем, ние ќе се потрудиме да ви обезбеди задоволство шопинг искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне