.

.

ZIKEE Големи Неделно Пилула Случај Организаторот 3 Пати на Ден, Преносни Светлина Доказ Платно Торба Таблета Кутија 7 Ден за Заштита на Вашата Приватност и Чување на л?

ZIKEE Големи Неделно Пилула Случај Организаторот 3 Пати на Ден, Преносни Светлина Доказ Платно Торба Таблета

DEN 247.20

Од стока
Во продавницата

Надградба на Заштита : Мека премиум платно торба ја штити вашата пилула сад од хитови или испакнатини, дури и ако тоа паѓа на подот случајно.Надградена патент работи без проблеми и се многу издржливи во споредба со затворач.Доволен Капацитет : големиот капацитет на секоја една капсула носителот обезбедува доволно простор за складирање за да се одржи до 6 риба масла или 7 витамини, целосно ќе ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба на лекови за складирање.Големината на целиот сет : 6.3" x 4.7" x 1.6", големината на секој оддел : 1.22 "x 1.24" x 0.72 "/1.5" x 1.23 "x 0.72".Супериорен Квалитет : целото поставено доаѓа со задебелување пилула divider, мека носат-отпорни, платно торба, долготрајни датум потсетник и да се изедначи квалитетот на патент.Лесен-за-носат : Стилски и едноставен платно дизајн и го заштитува вашиот лекови за приватност, само едноставна лента може да ги задоволи вашите пилула потреби за еден ден.За оние кои патуваат многу,, оваа мала и компактна таблета кутија за чанта е definetely неопходност, и патент ќе безбедно заштитете го вашиот таблети во вашиот куфер.BPA FREE : Направени од храна одделение материјал, живи и здрави да се одржи вашите апчиња, витамини и некои додатоци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне