.

.

Црвено Горила Флексибилни Tubtrug

Црвено Горила Флексибилни Tubtrug

DEN 1978.80

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ги чисти.Разноврсна парче на опрема за стабилна или градина.Флексибилни.Издржливи.УВ и мраз отпорни со силна CE тестирани се справува.Мерења : 9 инчи x 13 инчи (Мал), 11.8 инчи x 15.4 инчи (Среден), 13 инчи x 17.7 инчи (Големи), 14.6 инчи x 22.4 инчи (X-Large).Разноврсна парче на опрема за стабилна или градина.Флексибилни.Издржливи.УВ и мраз отпорни со силна CE тестирани се справува.Мерења : 9 инчи x 13 инчи (Мал), 11.8 инчи x 15.4 инчи (Среден), 13 инчи x 17.7 инчи (Големи), 14.6 инчи x 22.4 инчи (X-Large).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне