.

.

Auxbeam 12 Инчен LED Светло Бар со Жици се Подигнат 72W 7200lm Светлина Бар Комбо Греди 24pcs 3W Led Чипови Водоотпорен Led Работа Светлина за Пикап Камион SUV Jeep АТВ UTV

Auxbeam 12 Инчен LED Светло Бар со Жици се Подигнат 72W 7200lm Светлина Бар Комбо Греди 24pcs 3W Led Чипови

DEN 1103.76

Од стока
Во продавницата

12 Инчен двоен ред со оригинални LED чипови обезбедува супер широк гледање област, на самото Место (30 Степен) & Потопот (60 Степен) Комбо се создаде најдобар зрак светлина.Ова се 12 инчен светлина бар со 7200lm Прозрачна Флукс лер и 24 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА ќе светне сè што ви треба за да ја видите.На енергетски ефикасен дизајн на оваа светлина бар спарени со брзо ладење топлина мијалник ефикасно се протега Бар животниот век над 30.000 часа.Супер Безбедно Led Светло Бар : IP67, одлична изведба на водоотпорен, dustproof, shockproof & преголеми топлина мијалник, полн алуминиумски домување да го издржат тешките средина.Широка примена за 12 инчен led лента : Совршен за off-road возила, што е компатибилна со речиси сите Џипови, 4x4, Автомобили, Камиони, Мотоцикли, спортски автомобили, atv настана, Чамци, итн.Многу внатрешна и надворешна употреба : градина осветлување, дворот осветлување, back-up светлина, off road Осветлување, изградба Осветлување и така натаму.Auxbeam 12 инчен LED светло бар употреба висок интензитет led чипови и на самото место (30 Степен) & потопот (60 Степен) комбо зрак дизајн за подобро светло од далечина и ширина додека троши малку енергија.На рефлектор првенство и проектор леќа се наменети за долги возење.Со прилагодлив за монтажа загради, можете лесно да ги промените позицијата и насока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне