.

.

Selfie Прстен Светлина, 10.2/6 Прстен Светлина со Tripod Стојат, Студио за Фотографија Фото Прстен Пополнете Светлината Tripod за Live Stream/Шминка (Големина : 50cm Tripod Set)

Selfie Прстен Светлина, 10.2/6 Прстен Светлина со Tripod Стојат, Студио за Фотографија Фото Прстен Пополнете

DEN 724.80

Од стока
Во продавницата

Dimmable 6inch LED Прстен Светлина со широк затемнување опсег од 1%-100% .Посебни LED дизајн, лесен и пренослив.Постојан струја диск, ниска моќност на косата.НЕ ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење, ниска топлина излез, безбедност и заштита на животната средина.Долг животен век на повеќе од 50000hrs.Со засилен флексибилни рака која ќе се движи слободно и никогаш не droop.Екстра Долг Кабелот и Тешки Палецот Завртки.Таа има 3 бои и 10 нивоа на осветленост дека можете лесно може да се прилагоди за да одговара на вашите потреби, помагање направи вашиот видео/фото добар квалитет и додадете добро осветлување карактеристика на тоа.Овој сет на прстен светлина со застане е вашиот совршен избор на екстра лесно за видео снимање, во живо стриминг, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн туториал, темни предели vlogg.Usb мини led прстен светлина SMD LED Quantity72 Pcs Lumen20800lm Power8 WColor Temperature3000 K-5500 KCRI (Боја Рендерирање Индекс)>90size 6 inch Package се Вклучени : 1x 6 инчен LED Прстен Пополнете Светлината( USB Приклучок).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне