.

.

DZSF Количка за Бебе Голема Дебелина (0.78 инчи) Не-Токсични Пена, Водоотпорен Игра мат, Индексирање мат, Преносни Двострано Деца на Тепих,C

DZSF Количка за Бебе Голема Дебелина (0.78 инчи) Не-Токсични Пена, Водоотпорен Игра мат, Индексирање мат, Преносни

DEN 607.20

Од стока
Во продавницата

♥Свитлива и реверзибилна : Различни од другите душеци, кои биле собрани со многу душеци, на индексирање мат е целокупната трајни едно парче производ, свитлива, лесно да се спакуваат и да зачувате простор на играта предниот капак.Нема повеќе прашања!На двострано дизајн со различни бои и дезени ќе ве изненади и да донесе повеќе свежина на бебињата за да се задржи нивната љубопитност. ♥Водоотпорен и лесно да се чисти : Нашето бебе мат плус екстра-голема пена игра мат е водоотпорен површината дизајн, без разлика на храна остатоци, млеко дамки или урината, треба само да го избришете ја со мека влажна крпа.Бебе да ползи душеци само треба влажна крпа и некои средства за дезинфекција. ♥Двострано : Постојат две различни бои од двете страни на количка за бебе игра мат.Способноста да се има реверзибилна сцена значи дека можете да ги купите една но само два избори за домот и декорација на детски игра опрема. ♥Мека и не се лизга : мека и удобна допир е повеќе погоден за бебе да ползи и да игра време.Двојно текстура против пролизгување дизајн помага во намалување на пропаѓање.На 0.78 инчен висока еластичност перница може да ја спречи на бебе од се повредени кога тоа паѓа.Ова е добра игра мат за мали деца. ♥Не-токсични и BPA-free : Бебе се игра душеци се направени од XPE материјал, без олово, хром, BPA и phthalates, и се безопасни за бебиња.Можете да ги споделите вашето бебе игра на тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне