.

.

Quafwia 1 парче Алуминиум Гравитацијата Фрлија Cam заклучување Фитинзи (4 инчен Дел Б) Камери и Жлебот Црево Фитинг, Женски Спојка X Машки Конец Camlock фитинг со Тешки Месинг

Quafwia 1 парче Алуминиум Гравитацијата Фрлија Cam заклучување Фитинзи (4 инчен Дел Б) Камери и Жлебот Црево

DEN 487.68

Од стока
Во продавницата

Алуминиум Camlock Фитинг 4 инчен Дел Б Пакет Вклучува : 2 парчиња од Алуминиум Cam заклучување Фитинг 4 инчен Дел Б. Кастинг Метод : Гравитацијата Кастинг.Стандард : А-А-59326. Рачки : Тешки Месинг Рачки.Големини : имаме 1", 1-1/2", 2", 3", 4".Тип : Б (Женски спојка X Машки NPT тема).Заптивка : NBR материјал.Тема : NPT тема.Стандард : А-А-59326. Игли, Прстени и Безбедност клипови : Челик позлатен Игли, Прстени и Безбедност клипови.Алуминиум Cam заклучување Фитинг Дел Б Со Тешки Месинг Handles Sizes : имаме 1", 1-1/2", 2", 3", 4"Тип : Б (Женски спојка X Машки NPT нишка)Рачка : Ние ги користиме тешки месинг се справува со тоа е добро за стегање, квалитетот е многу подобро.Заптивка : NBR material Thread : NPT thread Standard : А-А-59326 Pins, Прстени и Безбедност клипови : Челик позлатен Игли, Прстени и Безбедност клипови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне