.

.

GYV Навлажнувачки Рака Крем (3.5 мл) за Жени, Мажи | Ботанички Масла Формула за Сува Кожа (Limon)

GYV Навлажнувачки Рака Крем (3.5 мл) за Жени, Мажи | Ботанички Масла Формула за Сува Кожа (Limon)

DEN 480.00

Од стока
Во продавницата

✔️ ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ MESOAMERICAN ФОРМУЛА –Ние заробени нашите антички традиции, со инкорпорирање на Mesoamerican состојки во нашата Рака Крем. ✔️ НЕВЕРОЈАТНО ВКУСНИ МИРИСИ – GYV Mesoamerican Убавина рака крем доаѓа во 5 неверојатни мириси.Јамајка, Vainilla, Limon, Манго и Dalia мирис па добро, луѓе се себе си за нив. ✔️ ЛЕСНО РАЗДАВАМ ПРЕСВРТ КАПА – Ние дизајниран нашиот производ пакет за лесна употреба.Едноставно пресврт се отвори и да се притисне за да се издаваат со леснотија, а потоа пресврт повторно да се затвори.Без завртка-оф врвот да се изгуби или се откажат, и вие не мора да се грижите за тоа одлевање во вашата торба. ✔️ НЕ-МРСНА ФОРМУЛА АПСОРБИРА ЛЕСНО – Нашите навлажнувачки рака крем формула smooths од груба кожа и лечи испукани раце брзо.Нашиот не-мрсна формула апсорбира лесно и не остава рацете чувство мрсна.Одлична за употреба со егзема и други кожни заболувања. ✔️ ЛУКСУЗЕН РАСТЕНИЈА – Црна Грав/Frijol (Phaseolus Vulgaris) помага во намалување на појавата на брчките.Сквош/Тиква/Calabaza (Cucurbita Pepo Семе на нафта) им помага на поправка сува кожа.Пченкарно/Пченка/Elote (Zea Mays Масло) услови и ја штити кожата.Чили/Чиле (Пиперки Annuum) промовира здрав сјај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне