.

.

mDesign Прилагодливи Метал Кујната Кабинет, Провизии, Countertop Организатор Чување Полиците: Проширување - 4 Парче Сет - Трајни Челик, Не-Пропадна Нозе, 4 Пакет - Мат Сатенски

mDesign Прилагодливи Метал Кујната Кабинет, Провизии, Countertop Организатор Чување Полиците: Проширување -

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

Се ЗГОЛЕМИ ПРОСТОРОТ : да се Создаде дополнителен простор за складирање речиси насекаде со овој покрена shelving; Употреба на проширување на функција за да се прилагоди на точната ширина што треба; Идеален за подрачја со ограничени shelving; Обезбедува флексибилност за да често ги преуредите и организирање на чинии, чаши, чинии, чинии, одмори плата, садови, мешање чаши, кои служат парчиња, храна, билки и зачини; Идеален за под мијалникот складирање, организирајте ги вашите производи за чистење, и јадење за перење материјали; Совршен за мал простор за живеење; Сет од 4. Го ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ СКЛАДИРАЊЕ : да ги Користите рамо до рамо и да ги прошират или се стеснат како што е потребно за да одговара на ширината на вашиот простор, Веднаш создава дополнителни складирање во преполната работа области, полици, плакари, кабинети и повеќе; Употреба во кујната како и низ куќата, одлична за бања, занает соба, гаражи, перење/помошни простории и други shelving и плакари во вашиот дом.ФУНКЦИОНАЛНА Овие shelving единици ви обезбеди со покрена површината за да ви овозможи да магацинот чаши, чаши и чаши на полица додека чување на чинии и чаши под; се Користи како сушење рек кога печење; Проп до готвачите; Подигне садови/растенија во близина на прозорец; Зголеми провизии полиците со одење вертикална со вашиот простор за складирање - овие се совршени за организирање кухо и конзервирана стоки; Одлични за станови, condos, campers, RVs, кабини и мали домови.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од здрав перфориран челик врвот и челик жица нозе кои имаат трајни рѓа-отпорни заврши; Карактеристики не се лизга пластични нозе; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Мерка 9" x 14" x 6.45" високо - Проширува до беа 25,5" широк.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне