.

.

Пушка Хартија КО. - iPhone 11 Про Случај Ботанички Дизајн -Јасно Јагода Полињата

Пушка Хартија КО. - iPhone 11 Про Случај Ботанички Дизајн -Јасно Јагода Полињата

DEN 480.00

Од стока
Во продавницата

Пушка Хартија Ко.ботанички дизајн. 10 ft Капка Заштита.Тенок дизајн со флексибилни страни за зголемена контрола.Анти-нула технологија со префинет копчиња со природни чувствуваат.Компатибилен со безжично полнење.Овој жив градина сцена парови совршено со било кој уред!На минималистички дизајн на Јагода Полињата случај ви дава сè што треба, од тенок профил на своите неверојатни 10 метарски пад заштита.Сите што и анти-нула заврши, овој случај го задржува вашиот телефон и убава и заштитени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне