.

.

1/2 x 500' 7x19 316 од не ' Рѓосувачки Челик Авиони Кабел

1/2 x 500' 7x19 316 од не ' Рѓосувачки Челик Авиони Кабел

DEN 782.40

Од стока
Во продавницата

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА КОМЕРЦИЈАЛНИ АДРЕСА СО МОТОКАР ДОСТАПНИ ONLYDiameter : 1/2" Должина : 500'Construction : 7x19 Пауза Сила : 19,000 lbs Работно Оптоварување Граница : 3,800 lbs Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Steel Note : Кршење сила рејтингот се наведени за споредба цели.Вистински оперативен товари може да се разликува, но не треба да надминува препорачаната дизајн фактор на 20% на производот е кршење на сила.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне