.

.

Б. начин УВ Заштита Магнетни на камерата Леќи на Камерата Филтер (77mm)

Б. начин УВ Заштита Магнетни на камерата Леќи на Камерата Филтер (77mm)

DEN 2831.76

Од стока
Во продавницата

Произведени во Германија B270 Стакло,Издржливи и Практично Нераскинлива.Лесно Чистење Горниот Слој На Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење.Супер-тенок и лесен алуминиум рамка, максимално да се намали влијанието на светлината и ефикасно да се избегне темен агол за широк агол на снимање.Произведени во Германија B270 Стакло,Издржливи и Практично Нераскинлива.Лесно Чистење Горниот Слој На Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење.Супер-тенок и лесен алуминиум рамка, максимално да се намали влијанието на светлината и ефикасно да се избегне темен агол за широк агол на снимање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне