.

.

HOMZ 3430CLRDC.04 Пластични Складирање, Модуларен Пластовидно Чување на Кутии со Сини Latching Рачки, 31 Четвртиот, Јасно, 4-Пакет

HOMZ 3430CLRDC.04 Пластични Складирање, Модуларен Пластовидно Чување на Кутии со Сини Latching Рачки, 31 Четвртиот,

DEN 1271.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Среден - 31 четвртиот капацитет за складирање идеален за чување на чевли, облека, сезонски празник украси, лични предмети и повеќе.Кантите се направени од издржлив види-преку јасно пластика кои withstands тек употреба - ви овозможува да ја видите содржината, без отворање на контејнерот.Голем ергономски резиња за заклучување за да се обезбеди капак во место и да се направи за удобен зафат и да се справи кога се движат или складирање на садот.Редење и модуларен дизајн за најдобро користење на просторот.Кантите гнездо во еден на друг, кога не е во употреба.Надворешните Димензии со Капак : 16.25" x 13" x 12.125" за Внатрешни Димензии : 12.1" x 11.09" x 11.44".Сет вклучува 4 јасна пластични кутии и 4 јасна пластични капаци.Направен во САД.Користете го овој Медиум 31 Четвртиот складирање сад од Homz да го организирате вашиот дом.Совршен за чување облека, празник украси, занает, канцеларија или лице материјали, провизии предмети, надвор сезона предмети, играчки, игри, ќебиња, други лични предмети и многу повеќе!Овие пластични кутии со капаци се Идеални за плакари, перење соби, складирање плакари, канцеларија области, подруми, поткровја, игра соби, складирање коцки, класа соби и повеќе.Види преку јасно пластика чува содржината видливи прави сè е лесно да се најде.Latching се справува snap капакот безбедно место.Магацинот повеќе кутии на врвот од еден на друг и зачувување на вредни простор за складирање.Направен во САД.Homz нуди едноставен, умно дизајниран дома организациони решенија кои го прават животот малку полесно и многу поубав.Организирана простор за живеење придонесува за чувството за ред и Мир.Креирање на средена дом или канцеларија е лесно и наградува.Од основните складирање да се бања мебел, перење соби и плакари, Homz има организациски решенија за секоја соба во куќата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне