.

.

LG V30 Плус LS998 128GB Спринт - Црна

LG V30 Плус LS998 128GB Спринт - Црна

DEN 4833.36

Од стока
Во продавницата

Qualcomm Snapdragon 835 процесор.Чиста ESN за Спринт, Тинг, ACN, Флеш, Ringplus или други Спринт MVNO мрежи.Андроид 7.0 Nougat OS. 128 GB внатрешна меморија плус micro SD слот. 16.0 MP задна се соочуваат со камера.Останете поврзани со вашите пријатели и семејството на оваа LG V30+ паметен телефон за Спринт.Камерата процеси во текот на еден милијарди бои за сликање сцени сликовито и прецизно, и на 6-инчен Full Vision екранот има само-осветлување пиксели за да се произведе контраст и изнесам црни нијанси.Овој LG V30+ паметен телефон е IP68-номинална да се спротивстави на вода и прашина за авантури на отворено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне