.

.

Fastener & Клип Автомобил Внатрешни работи Пред Dashboards Централна Воздух Излезот за ФОЛКСВАГЕН MAGOTAN B7L CC

Fastener & Клип Автомобил Внатрешни работи Пред Dashboards Централна Воздух Излезот за ФОЛКСВАГЕН MAGOTAN B7L

DEN 1680.00

Од стока
Во продавницата

Предмет тип : Fastener & Клип.Материјал тип : ABS.Објектот висина : 0inch.Објектот ширина : 0inch.Надворешни тестирање и сертификација : CC. Прво, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" .Второ, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид е-пошта.Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија.Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме да бидете сигурни дека на адреса на aliexpress е точно.Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.Купувачот треба да се одговорни за било какви давачки, данок и сопствени трошоци на вашата земја.Ве молиме проверете со вашиот сопствен пред цел.Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над плаќање, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање на Објектот специфики : Предмет тип : Fastener & Clip Material тип : ABSItem висина : 0inch Item ширина : 0inch External тестирање и сертификација : CCItem тежина : 0.1 kg Model име : климатизација Installation Item должина : 0inch Color : black Applicable : За "ФОЛКСВАГЕН" MAGOTAN B7 L CCName : AC Воздухот се Пропустливи Outlet Stock : 100% во stock Oem 1 : 3 AB819728 A 3 AB 819 728 ASpecial карактеристики : клима отворите за вентилација на Издувните гасови Млазницата Сет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне