.

.

JIGUANG Цвет Тенџере Рек Столче Нишалка за Чевли Рек Цврсто Дрво Чевли Столче Столче Складирање Чевли (Боја: А, Големина: 65cm),Големина:65cm,Боја:A (Боја : А, Големина : 85cm)

JIGUANG Цвет Тенџере Рек Столче Нишалка за Чевли Рек Цврсто Дрво Чевли Столче Столче Складирање Чевли (Боја:

DEN 2023.20

Од стока
Во продавницата

Чевли столче, чевли багажник, чевли судење, столче за складирање чевли столче,.Материјали : дрво, спецификации види сл.Мазна текстура, заштита на животната средина, лесно се грижи.Едноставен стил, дома ресторан се достапни.Ние ќе ви обезбедиме со висок квалитет на производи, како и квалитетот на услугата.Убава, еколошки, практични, издржливи.Не-човечки штета, производителот содржи 2-годишно warranty Rugged изградба : сите компоненти и поддржува направи единица помалку склони кон тресење или оштетување за време на транспортот и употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне