.

.

Чудо Deadpool & Храна Камион Извајани Керамички Сол & Бибер Постави

Чудо Deadpool & Храна Камион Извајани Керамички Сол & Бибер Постави

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

Уникатни, custom-извајани дизајн.Рака-сликарство го подобрува исклучителна детали.Направени со високо квалитетни керамички.Прекрасен подарок кутии се сигурни да се привлече внимание на полиците!.Рака мие само.Додадете малку забава и функцијата на вашиот дневен вечера рутина!Vandor е уникатен извајани сол и црн пипер поставува ќе го направите трик.Како една од нашите најдобри-продавање на производ категории, тие се сигурни да летаат надвор вашиот полиците.Тие исто така ги продаваат прекрасно заедно со нашите tabletop и стакло колекции!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне