.

.

Брада Ролери - 540 Титаниум Микро Игла 0.25 mm - Чешлање Брада & Брада Клуб

Брада Ролери - 540 Титаниум Микро Игла 0.25 mm - Чешлање Брада & Брада Клуб

DEN 263.28

Од стока
Во продавницата

ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНО ТРАНСФОРМАЦИЈА - Не грижете се за вашата брада.Нашиот клиент-сакаше брада ролери промовира прозрачна и здрав изглед изглед.Бидете сигурни во вашата брада!.БЕЗБЕДНА И БЕЗБОЛНА - Не грижете се за непријатност!Направена со користење 540 висок квалитет 0.25 mm должина титаниум microneedles, нашите брада грижа алатка едноставно бара да се применуваат фирма сепак нежен притисок да се користи.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Нашите microneedle ролери е совршен комплимент за вашата брада грижа рутина.Едноставно дезинфенкцирам на брада roller пред употреба, се тркалаат вертикално, хоризонтално, и дијагонално на покривање на области за 4-5 пати.Дезинфенкцирам ролери по употребата.ДОЛГОТРАЈНИ PAYOFF - Кога се користи правилно и редовно, вашиот брада ќе продолжи да се погледне своите најдобри толку долго како што го користите брада ролери.Нашите брада грижа алатка овозможува долгорочно, квалитет и прифатлива решение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне