.

.

Dasaita 10.2 Двојно Din Автомобил Стерео Андроид 10 За Раководител на Единицата на bluetooth Радио GPS Навигација Мултимедијални Музички Видео Плеер Екран на Допир за Безжична Ca

Dasaita 10.2 Двојно Din Автомобил Стерео Андроид 10 За Раководител на Единицата на bluetooth Радио GPS Навигација

DEN 11999.76

Од стока
Во продавницата

★【Возило Компатибилност】Одговара за Универзален Автомобил(Панел големина : 263*155 MM.Вграден-во Carplay/Андроид Auto .Поддршка за Безжичен & Поврзаниот USB Carplay/ Поврзаниот USB Андроид Auto.Нема потреба Carplay Dongle.Тоа Може да се Прилагоди на Агол на Екранот Агол, Може да се Прилагоди Нагоре и Надолу и Лево и Десно.За Toyota, Nissan Хонда Ford Џип Мицубиши и така натаму. ★【Радио Детали】Андроид 10 Глава Единица GPS Систем , кој се одвојува Екран, Прилагодливи Агол на Екранот, Горе и Долу, Лево и Десно , Rockchip Hexa Core 4 G RAM меморија 64 G ROM. 2.5 D IPS Екран 1280*720 Резолуција.Вграден-во Carplay/ Андроид Авто / DSP со 4*50 W засилување/ WIFI / FM AM Радио/ Микрофон/ Music / Navigation/ bluetooth 5.0/ HD Видео Од/ 6 Аудио Излез. ★【Радио Кабел 】Доаѓа со ISO Кабел .Поддршка Фабрика Воланот Контрола.Ако ви Треба други Plug and Play Кабел, Само нас Контакт пред да го купат. ★【Мултифункционален 】 bluetooth Hands-free Телефонски Повик.Поддршка за Синхронизација телефонот книга.Поддршка за GPS Навигација + Глонасс Двојна сателити.Поддршка на Google Map и GPS Гласовното Водство ( Присутен Мапата претходно вчитани ).Поддршка РКА Конектор Предните и Задните Приказ на Екранот на Камерата и Поддршка рка излез за работа со резервни amp.Прилагодливи Копчето Светла Боја. ★【1 Година Одржување & Техничка Поддршка】Производителот е ограничен 1-Годишно Одржување за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Додатоци доаѓаат со 3-месечен Одржување.Професионална Техничка Поддршка , Обично Одговор е-пошта во Рок од 24 часа.Бесплатни Продолжение Ажурирање На Софтвер.За Една Недела Превозот Време.ПРОЦЕСОРОТ: Rockchip PX6, RK3399,Двојна Cortex-A72 + Quad Cortex-A53, 64-битна.Dual-core Cortex-A72 до 1.8 GHz.Quad-core Cortex-A53 до 1.4 GHz.Мали-T864 графичкиот процесор.Радио:ST7708. Bluetooth 5.0 :RF210. Екран : IPS. - Тоа може да се прилагоди на агол на екранот, може да се прилагоди нагоре и надолу и лево и десно. - Демонтажа чекори за вашиот референца. 1. Се повлече на два спота ( А & Б ) назад на екранот за двете страни. 2. Отстранување на екранот. 3. Притиснете го клипови кон центарот и ujnplug на кабел. 4. Расклопување завршени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне