.

.

Шестата Авенија на Градежни Производи LBP8653-СТР 42 Wexford Бело-Пред Насобраните Портата

Шестата Авенија на Градежни Производи LBP8653-СТР 42 Wexford Бело-Пред Насобраните Портата

DEN 351.36

Од стока
Во продавницата

Оваа порта е preassembled со 42"ширина.Овој сестран 5"х5"x8' винил ограда пост е дизајниран за употреба со 6 "x 8' Wexford приватност ограда панел и може да се користи како линија, агол или на крајот пост.Сетот вклучува изнесе пост, пост капа, и украсни пост дупка покрива.Објектот Пакет Тежина : 40.51 фунти.Овој сестран 5"х5"x8' винил ограда пост е дизајниран за употреба со 6 "x 8' Wexford приватност ограда панел и може да се користи како линија, агол или на крајот пост.Сетот вклучува изнесе пост, пост капа, и украсни пост дупка покрива.Винил е одржување слободни, издржлив материјал кој е отпорен на напукнување, инсекти и исчезнува.Бојата е светла бела.Дрво пост инсерти се препорачува во областите на брзината, длабоко мраз линии и за дополнителна поддршка со портата хардвер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне