.

.

FATSAC Јамаха Џет Прошетки Обичај 24-800 Фунти Баласт Торба - Фитинзи I. [C1039]

FATSAC Јамаха Џет Прошетки Обичај 24-800 Фунти Баласт Торба - Фитинзи I. [C1039]

DEN 10223.76

Од стока
Во продавницата

Стручни Совети на Располагање, ние сме тука да одговориме на вашите прашања.FATSAC Јамаха Џет Прошетки Обичај 24 - 800 Фунти Баласт Торба - Фитинзи Вклучени - Сива [C1039].ДДВ : $429.99, Mfg Дел Број : [C1039].Се врати превозот за оштетен/неисправен предмети ќе бидат покриени од страна на продавачот.Јамаха Џет Прошетки Обичај 24' - 800 Фунти Баласт Торба - Фитинзи Вклучени - Grey Features : 800 кг.Сите фитинг included WARNING : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Diisononyl Phthalate (DINP) која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне