.

.

Ratcheting Клуч Сет, 12PCS/Поставите Флексибилни Spanner Комбинација Ratchet Клуч за Полнење 8-19mm Хром Vanadium Челична Конструкција Кутија Клучеви Алатка со Складирање Кутија

Ratcheting Клуч Сет, 12PCS/Поставите Флексибилни Spanner Комбинација Ratchet Клуч за Полнење 8-19mm Хром Vanadium

DEN 1271.76

Од стока
Во продавницата

Флексибилни Ratcheting Клуч Сет : Со 5° врати агол, 72 заби квалитет ratchet крајот, оваа Комбинација ratcheting spannerset е совршен за да пристапите подрачја кои се тешко да се reachsion заштита.Широко Апликација : Ова ratchet клуч сет е идеален за вашиот алатка соба.Тоа е одлично за автомобил поправка,велосипед поправка,индустриски одржување и за домашна употреба.Постабилна и Издржливи : Екстра Долг Двојно Кутија Крајот Клучеви се направени на премиум хром vanadium челик со огледало полски заврши.Топлина Третираат за максимална сила и Хром Позлатен за корозија и ' рѓа отпор,долготрајна издржливост. 12 Парчиња Групи : големината на секој ratchet клуч е 8мм, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm.Можете да изберете клуч според вашите потреби.Лесно да се Носат : Корисна екстра-трајни црна пластика контејнер со здрав црвено заклучување за подобра заштита и транспорт.Убаво и прецизно направени 12 парчиња клучеви нумерирање 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 сите во полски Хром Vanadium заврши. 5° врати агол, 72 заби квалитет ratchet крајот - совршени за пристап подрачја кои се тешко да се постигне.Доаѓа во комплет во пластични удар украсениот случај за подобра заштита и транспорт.Цел живот алатки; Тенок, корисна, разновиден; совршен за DIY работни места, автомобил поправка итн.Поставете Тежина : 2 KG.Димензиите на Собата : прибл. 28 x 20cm x 7cm.Spanner Клучеви се сите направен од Хром Vanadium. 12 x Spanner Клучеви (8-19mm). 1 x Алатка Случај.Премиум дизајн за широко се применуваат во прицврстување или расклатување ореви и завртки во многу тесен простор.Исто така се користи за гасоводот поправка дома одржување механичар за поправка авто Тенок, корисна, разновиден; совршен за DIY работни места, автомобил поправка итн.Спецификации : .Поставете Тежина : 2 KGDimensions на Сет : прибл. 28 x 20cm x 7cm Spanner Клучеви се сите направен од Хром Vanadium.Пакетот Вклучува : . 12 x Spanner Клучеви (8-19mm)1 x Алатка Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне