.

.

Dynalon Azlon 301685-0016 Ниска Густина Полиетилен Тесен Устата Примерок Шише со Завртка Капа, 500mL Капацитет (Случај на 48)

Dynalon Azlon 301685-0016 Ниска Густина Полиетилен Тесен Устата Примерок Шише со Завртка Капа, 500mL Капацитет

DEN 3120.48

Од стока
Во продавницата

Leakproof.Проѕирен.во согласност смола.во согласност смола.Флексибилни.Проѕирен, ниска густина полиетилен со широка уста 60ml шишиња со leakproof PP завртка затворање.Направени од одобрени смола за употреба со прехранбени производи.Шишиња имаат поголема флексибилност и отпорност од HDPE шишиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне