.

.

Philips AX2420 Пренослив CD Player w/45 Дик Прескокнете Заштита

Philips AX2420 Пренослив CD Player w/45 Дик Прескокнете Заштита

DEN 791.76

Од стока
Во продавницата

Philips AX2420 Пренослив CD Player Општите Карактеристики : .Сива подлога, сребро шема лице, сина капак со сини акценти Поддржува CD, CD-R, и CD-RW медиуми. 45 вториот електронски прескокнете заштита Динамичен Бас Зголеми (DBB) Мулти-линиски LCD екран.Продолжен батеријата игра време Напојува со две (2) "АА" батерии. 4.5 V DC 300 m A енергија опција (адаптер не се вклучени).Слушајте ја вашата стареење Цд-а на овој класичен Philips AX2420 Пренослив CD player!Овој пренослив CD плеер поддржува аудио Цд-а и дома-изгорени аудио Цд-а!Со 45 секунди на електронски прескокнете заштита и тенок стилски дизајн, оваа солидна CD плеер е одличен за патување!Спаси голем, ред сега!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне