.

.

【2+2 Пакет】 Галакси S21 Ултра Екран Заштитник 5G 6.8, Компатибилен за Отпечатоци, 9H Цврстина, Целосна Покриеност 3D Криви Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси S21

【2+2 Пакет】 Галакси S21 Ултра Екран Заштитник 5G 6.8, Компатибилен за Отпечатоци, 9H Цврстина, Целосна Покриеност

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

【Само Компатибилни со Samsung Galaxy S21 5 G Ултра (6.8")】 : Вклучуваат 2 Пакет Екран Заштитник нуди трајни производи за заштита на вашиот Галаксија S21 Ултра .—3 D Криви се Вклопуваат , Случај Пријателски со повеќето телефон случаи.—Анти-масло слој се намали собирањето на отпечатоци од прсти, прашина, масло на површината, овозможувајќи за кристално јасно гледање со овој Галакси S21 Ултра екран заштитник калено стакло.—Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да КОНТАКТ.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!Пакет се Вклучени : 2* Калено Стакло Екран Заштитници за Samsung Галакси S21 Ultra2* Леќа на Камерата Заштитник за Samsung Галакси S21 Ultra2* Брише(Мокра/Сува)1* Инсталација Настава.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне