.

.

Raymarine RAY-T70134 SeaTalk-ng Дополнителен Комплет

Raymarine RAY-T70134 SeaTalk-ng Дополнителен Комплет

DEN 2517.84

Од стока
Во продавницата

Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Gps Или Систем За Навигација.Пакет Тежина : 0.4 Кг.Земја На Потекло : Унгарија.Седење Дополнителен комплет, Mfg# T70134, се состои од 1. Море talk-ng 5-начин приклучок, 2. seatalk6ng ' рбетот Terminator, 1. Море talk-ng поттикне кабел 3М, 1. Море talk-ng моќ кабел.NMEA2000 & море talk-ng.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне