.

.

TOPCAD Алуминиум Легура Задните Шок Планината за Redcat Генерација 8 (црвено)

TOPCAD Алуминиум Легура Задните Шок Планината за Redcat Генерација 8 (црвено)

DEN 549.36

Од стока
Во продавницата

Направен од висок квалитет на алуминиум.Силата ја подобрува издржливост.Совршен натпревар Gen8. Кул и стилски изглед.Совршено се вклопуваат да се замени пластични ОЕМ делови.Количина : 2 парчиња Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне