.

.

Xtenzi Засилувач Бас Волумен Knob Контрола Далечински XTBR5-BL Компатибилен со Изберете Бесконечност JBL РБЦ BassPro

Xtenzi Засилувач Бас Волумен Knob Контрола Далечински XTBR5-BL Компатибилен со Изберете Бесконечност JBL РБЦ

DEN 599.76

Од стока
Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Xtenzi Бренд Далечински Засилувач Ниво Контролер Факултативна бас далечински XTBR5-BL.Факултативна Жичен Далечинска Контрола на Јачина на звук Компатибилен со бесконечност/JBL Одберете Bass Link СМ, Bass Pro SL, Bass Pro Микро Bass Pro Нано.РБЦ.Контроли на бас/добивка од предните или оддалечена локација од засилувачи,.Ви овозможува да го Прилагодите Вашиот Бас Ниво, Брзо и во Најголем дел Идеална Локација.Висок Квалитет на Производот Далечинска Единица Доаѓа со 5-метар (196 инчи) оддалечен врска жица и бас knob.Xtenzi Бренд Надворешни Далечински knob XTBR5-BL бас Зголеми Жичен Променлива Ниво Контролер (средно здобијат со контрола) , Оваа Xtenzi Далечински XTBR5-BL е Компатибилен со Бесконечност/JBL одберете засилувач Bass Link СМ, Bass Pro SL, Bass Pro Микро Bass Pro Нано Пакет се вклучуваат : 1 - Xtenzi Далечински Бас Knob, 2 - 5-Метар (196-инчен)долг Кабел. 3-Инсталација Рачно* Претпазливост пред купување на : -Бидете сигурни дека далечинскиот е точно компатибилни со вашиот amp пред да купите.б-Не сите засилувач ќе биде правилно контролираат со оваа ставка.c-и злоупотреба на далечинскиот со било amp може да предизвика уредот да не работат.Ние ќе не презема никаква одговорност за каква било злоупотреба.Важна Забелешка : Горенаведените спомене Опремата/Производот е Xtenzi Бренд да им помогне на потрошувачите најдете точниот Дел сите бренд имиња се наведени се компатибилни со референцирани производот или технологијата само.".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне