.

.

Шестата Авенија на Градежни Производи LBP9227 4.5 x 4.5 x 48 Премиум Пост Комплет, Бела

Шестата Авенија на Градежни Производи LBP9227 4.5 x 4.5 x 48 Премиум Пост Комплет, Бела

DEN 1557.60

Од стока
Во продавницата

Користете 4x4 третирани дрво пост поставена во внатрешноста на овој Пост Ракав за Полнење.Овој Композит Премиум Пост се создаде атрактивна оградата за вашиот дом, одржување слободни и лесен-за-инсталира.Произведени со одржување-бесплатно, трајни ПВЦ Композитни материјали.Пост боја е бела.Овој пост вклучува пост капа и трим прстен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне