.

.

Bopfimer CVD Челик Пред & Задни Диск Вратило Собранието Тешки за 1/10 коса црта 4X4 Стампедо VXL 2WD 6851R 6851X 6852R 6852X,Сина

Bopfimer CVD Челик Пред & Задни Диск Вратило Собранието Тешки за 1/10 коса црта 4X4 Стампедо VXL 2WD 6851R 6851X

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

Парична казна изработка и совршен стил.Тешка должност, заврши собрание, квалитетни и издржливи во употреба.Компатибилен со : 1/10 4x4 бар VXL РК краток камион.Bopfimer Предмет : CVD Предните и Задните Висока Јачина Метал Вози Shaft Colour : Blue Material : metal Shaft навој дијаметар : 4mm Hole Дијаметар : 5mm Package Содржина : 2 * пред се Вози Shaft2 * заден Диск Shaft1 * додатоци set Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне