.

.

5M 40T Времето Појас Макара Опрема Синхрони Тркала Затегнувачки 12.7 мм Создаден За 15mm Ширина Појас (Заб ширина:16mm, Понесе:12.7 мм)

5M 40T Времето Појас Макара Опрема Синхрони Тркала Затегнувачки 12.7 мм Создаден За 15mm Ширина Појас (Заб ширина:16mm,

DEN 206.16

Од стока
Во продавницата

Забот облик : лак заб;.Теренот : 5 MM.Пропусниот опсег : 16 MM (за 15 MM широк појас) / 21 MM (за 20 MM широк појас).Род : 6 MM / 6.35 MM / 8ММ / 10ММ / 12 MM / 12.7 MM / 14 MM / 15 MM / 16 MM / 17 MM / 20 MM / 25ММ.Брза Испорака Гаранција : Сите парцели ќе бидат доставени во 7-15 дена.Производ Големина : Модел : 5 M 40 T Заб облик : лак tooth Pitch : 5 MMBandwidth : 16 MM (за 15 MM широк појас) / 21 MM (за 20 MM широк појас) Понесе : 6 MM / 6.35 MM / 8ММ / 10ММ / 12 MM / 12.7 MM / 14 MM / 15 MM / 16 MM / 17 MM / 20 MM / 25 MMMaterial : Алуминиум alloy Package Вклучувајќи : 1 Pcs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне